Stolní zrcadlo
zinkocínová slitina, stříbřená, oválný tvar s plastickými volutami, fazetované zrcadlo, WMF, značeno, po roce 1910, výška 58 cm, lehce poškozené zrcadlo ve spodní části, lehce otřeno (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Stolní zrcadlo
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |